Günmak A.Ş.

Ev Temizleyicisi, Çamaşır Suyu, Hastane Dezenfektanlarının Dozajı ve Karışımı

2” PP ve PVDF Diyaframlı ARO Pompalar – EXP Serisi

Covid-19 ile mücadelede önemi daha bir artan temizlik malzemeleri gerek evlerimizde gerekse sanayi ve imalat işletmeleri, hastaneler, okullar, kreşler, demiryolu ve havayolu taşımacılığına hizmet veren şirketler, hayvancılık kompleksleri, hazır yemek firmaları, büyük süper marketler ve inşaat şirketleri gibi birçok alanda günlük yaşamımızın zorunlu tüketim maddeleri arasında yer alıyor.

Çamaşır suyu, deterjanlar, yüzey temizleyicileri, hastane dezenfektanları gibi birçok farklı tüketim ürününe dönüşen temizlik ürünleri pek çok farklı kimyasal maddeden oluşuyor.

Kimi temizleme özelliğine sahip, kimi ise koku ve renk vermek amacıyla bir araya getirilen bu kimyasal bazlı bileşiklerin imalatı da içerdiği sert ve agresif kimyasallar sebebiyle son derece önemli.

ARO 2” PP ve PVDF EXP Serisi Diyaframlı Pompalar birçok ev temizleyicisi, çamaşır suyu ve hastane dezenfektanlarının belli oranlarda dozajlanması ve karışımı için ideal pompalardır. ARO Havalı Çift Diyaframlı Pompalar, kimya endüstrisi için güvenilir ve uygun maliyetli bir seçimdir.

Hidroklorik asit de dahil olmak üzere çoğu kimyasal sıvı transferinde  ARO Havalı Çift Diyaframlı Pompalar, sızıntıları ve çapraz kontaminasyonu önlemek üzere tasarlanmışlardır.

Kimyasallara dayanıklı ARO pompaların, paslanmaz çelik, iletken polipropilen, iletken PVDF modelleri de mevcuttur.

 © Günmak Endüstriyel A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.